Svet-Stranek.cz
vše okolo osobních aut a sportovních , díly a kapaliny , opravy
AUTO BORCI Z GARÁŽE z.s.

UDÁLOSTI A ZAJÍMAVOSTI:vše okolo osobních aut a sportovních , díly a kapaliny , opravy

UDÁLOSTI A ZAJÍMAVOSTI

Dovednost a umění
16.10.2014 Pneuservis

s největší pravděpodobností ve středu 22.10.2014 pojedeme na exkurzi ( hlavně na čumendu ) do pneuservisu v Liberci . Majitel je vstřícný a předběžně je to dohodnuté.Věříme ,že to pro děti bude něco nového a uvidí jak se pneu přezouvá a co všechno je třeba znát o kolech na autě.

V letošním roce bychom ještě rádi zajeli do firmy která se zabývá motory jsme v jednání.

01.10.2014 Přijetí nových členů

Přijetí nových členů
Dnes naši děti z přípravky slavili přijetí do členské základny kroužku .
Převzali si členské karty a dostali i nějaké drobné předměty od našich sponzorů.Od DataLife zastoupené panem ing.Komárkem HELP BOX.
Uvolnili jsme celou jednu stěnu , která bude sloužit jako nástěnka v dílně.Tam si děti budou nalepovat své výkresy a plakáty .

05.09.2014 Velké rozhodnutí

Po loučení s létem se budou likvidovat oba speciály , protože s tak velkým zájmem jsme se ještě nesešli a z tohoto důvodu naše stroje dosloužili.
Máme velké plány do roku 2015 kde chceme opět jezdit s dětmi pro radost a tak by měla být hotová bugina a aspoň jedno auto.

02.09.2014 Příprava dětí na soutěž

Děti se připravovali na soutěž v nasazování kol na čas.
Na počátku jsme měli časy přesahující 90 sekund , ale postupem času bylo veliké zlepšení.Na soutěž byli připraveny s časem 27 sekund chlapci a 34 sekund dívky.
Při soutěži poráželi i profesionály z pneuservisu o více jak 15-20 sekund , ale jeden z návštěvníků po několika zkušebních časech nám ukázal ( dospělí ) ,že to jde ještě rychleji a to za 23 sekund.
Máme se ještě co učit.

návštěvníků stránky
celkem77 816
tento týden119
dnes25